Індивідуальний формат
Індивідуальний формат
Індивідуальна робота зі мною можлива у форматі коучингу, індивідуальних консультацій та супервізій
Коучинг
Це формат роботи один на один, де в умовах конфіденційності опрацьовуються важливі для моїх клієнтів ситуації, проблеми й завдання.
І хоча всі мої клієнти зі світу бізнесу й керують серйозними компаніями, частина питань стосується і суто особистих обставин. Я ставлю питання, пропоную рамки й моделі, які допоможуть проаналізувати ситуацію і знайти оптимальні рішення, спонукаючи побачити нові ідеї і варіанти. Таким чином, цей формат допомагає по-іншому поглянути на ситуацію, усвідомити свої можливості, прийняти свої рішення усвідомлено й наповнитися рішучістю для втілення намірів в життя. Сесія триває 60-90 хвилин (за домовленістю), а стандартний мінімум коучингового супроводу – це шість зустрічей, по одній зустрічі на тиждень. З деякими клієнтами ми працюємо роками, з іншими – як проєкт, півтора-два місяці. Важливо відзначити, що частина моїх клієнтів працює паралельно й з фахівцями іншого профілю: психотерапевтами, сімейними психологами, кар'єрними консультантами, бізнес-консультантами, репутологами та ін. Цікаво також і те, що з деякими клієнтами ми знайомі лише віртуально й працюємо дистанційно. Це зручно, а крім того деякі з них живуть в інших містах і країнах.
Рівень досягнень і соціальної успішності моїх клієнтів досить високий, часто я щиро дивуюся ланцюжку подій, що призвели до нашого знайомства й подальшої роботи. Ви не побачите їх імен на сайті, такі домовленості. Але, можливо, вже завтра я буду знайомитися з новим клієнтом, який звернувся за рекомендацією.
Індивідуальна консультація
Найчастіше потреба в бізнес-консультації виникає в процесі іншої роботи. Проведеного тренінгу, коучингової роботи, діагностичної або стратегічної сесії. Якщо потреба виникла, спершу я оцінюю, чи достатньо моєї кваліфікації та експертизи в питаннях, що цікавлять. Далі або переадресовую запит до більш обізнаних колег, або надаю консультацію сама.
Супервізії
У деяких випадках моїм клієнтам потрібен погляд з боку на їхні дії. І тоді ми працюємо в режимі супервізії. Наприклад, клієнту потрібен кваліфікований зворотний зв'язок із проведення нарад. Або по письмовій комунікації із закордонним партнером в ситуації конфлікту. Часто супервізії потрібні навченим тренерам, інтеграторам або фасилітаторам воркшопів. У цих випадках ми уточнюємо формат супервізії і втілюємо його. Зазвичай в цьому форматі працюють три елементи: коучинг ДО, спостереження в процесі і якісний зворотний зв'язок і коучинг ПІСЛЯ.

укр
дізнатися більше про роботу
познайомитися зі мною