Коли незнайомі люди запитують мене про професію, мені найпростіше представитися викладачем і бізнес-тренером. Таке подання в наші дні вже майже не вимагає пояснень. Лише іноді доводиться додати, що моя робота пов'язана з навчанням дорослих людей менеджменту й роботі з людьми. Нехай поверхнево, але ці дві тематичні області досить добре вміщують в себе те, чого я навчаю як тренер корпоративних форматів і запрошений викладач бізнес-шкіл.
Тренінги
Я рідко веду тренінги у відкритому форматі. Зазвичай їх організовує Інститут Адізеса або мої партнери й друзі. Оголошення про відкриті тренінги я розміщую в соцмережах, але активним просуванням не займаюся.
Улюблені предметні області
LEGO SERIOUS PLAY
Кому варто взяти участь у такому тренінгу?
Фасилітаторам, тренерам, працівникам освітньої сфери, для яких LEGO SERIOUS PLAY (LSP) стане вигідним доповненням в арсеналі методик і програм.

HR професіоналам, T&D фахівцям, стратегам та експертам з планування проєктів, підприємцям та керівникам, які в результаті тренінгу зможуть впровадити цей процес у свою роботу.

Якщо ви бізнес- або лайф-коуч, ця методологія дасть величезні переваги й збагатить ваш набір інструментів і технік.

Методологія буде корисна також дослідникам та IT професіоналам.

Що дасть участь у програмі?
LEGO SERIOUS PLAY — методологія, призначена для дослідження і опрацювання реальних проблем і викликів в режимі реального часу. Результат і вплив, що чиниться, безпосередньо пов'язані з якістю фасилітації. Мета програми навчання в тому, щоб забезпечити фасилітаторів ідеями, впевненістю та мотивацією для підготовки та проведення сесії LSP.

У той час як LSP є потужним інструментом, який заощаджує час для клієнта, він вимагає часу й практики для освоєння. Тренінг для LSP фасилітаторів також є лише початком шляху, на якому адаптація LSP до щоденних завдань відбувається постійно.

В ході тренінгу ви як учасник:Придбаєте практичний досвід LSP процесу з позиції «будівельника».

Отримаєте практичний досвід проведення фрагмента LSP сесії як фасилітатор.

Отримаєте можливість обговорити практичні можливості застосування методу.

Отримаєте посібник, шаблони програм і підказки, як адаптувати, розробляти й проводити сесії, що відповідають поставленим цілям.

Важливо: тренінгу передує самопідготовка

Для того, щоб дізнатися про умови участі та програму самопідготовки, щоб забронювати місце в групі або записатися в лист очікування, напишіть мені про свій інтерес.
Менеджмент як професія. Розвиток управлінських навичок
Цільова аудиторія
Керівники та претенденти на цю роль. У ролі студентів бувають бригадири фабрик і ремцехів, тімліди кол-центрів, менеджери середньої ланки всіх функцій, проджект-менеджери. Але керівники вищої ланки й навіть досвідчені в управлінні власники компаній теж із задоволенням і користю беруть участь.
Управління змінами та стратегічне мислення
Цільова аудиторія
Найчастіше – керівники вищої ланки, проджект-менеджери, аккаунт-менеджери, HR-менеджери та колеги-тренери.

Коучинг як стиль взаємодії і підхід до розвитку особистості й команди
Цільова аудиторія
Керівники всіх рівнів, HR-менеджери та колеги-тренери.

Технології вироблення командних рішень. Першою чергою – технологія ведення синергетичних команд (Synerteam)
Цільова аудиторія
Спеціально відібрані для виконання ролі інтеграторів співробітники компаній-клієнтів Інституту Адізеса. Детальніше про курс для інтеграторів – на сайті Інституту Адізеса. А в Бібліотеці можна прочитати мою статтю про роль Інтегратора.
Емоційна стійкість і стрес-менеджмент
Цільова аудиторія
Керівники та фахівці.
Особиста ефективність: самоорганізація в часі й управління енергією
Цільова аудиторія
Керівники та фахівці.
Культура обслуговування клієнтів і клієнтські комунікації
Цільова аудиторія
Всі співробітники компанії, від директора до водія.

укр
дізнатися більше про роботу
познайомитися зі мною